Vásároljon bármilyen nem akciós terméket 2.000 Ft értékben és kap egy 2.000 Ft értékű maszk csomagot ajándékba! Írja be ezt a kódot MASZK10DB vagy KN95FFP2MASZK5DB a kosárnál! Egy mail címre csak egyszer jár!
A mosható textilmaszk csak divat! Maximum 2 óráig hatékony, utána ki kell mosni! Ez a legbiztonságosabb! N95/FFP2/ maszk 79%-al csökkenti a fertőzés veszélyt!
Led reflektor
Led reflektor CCT 30W mozgásérzékelős, a színek kézzel átkapcsolhatóak, 2900-4200-6900 kelvin, meleg-közép-hideg fehér, 3300 lumen!
| Cikkszám | LLR30WMOZSMDWCCT |
| Feszültség | AC170-240V |
| Fogyasztás | 30W |
| Fényáram | 3300 Lumen |
| Szín | CCT |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 142*121*26 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
Led reflektor CCT, 30W, mozgásérzékelős, a színek kézzel átkapcsolhatóak, 2900-4200-6900 kelvin, meleg-közép-hideg fehér, 3300 lumen! Egy lámpán belül 3 szín kapcsolható, meleg fehér-közép fehér vagy hideg fehér fény. Haza viszi és ráér otthon dönteni, hogy milyen színhőmérsékletet szeretne! Minden színhőmérséklet esetén egyforma fényerő! Life Light Led: nem vibrál a fénye, így nem bántja a szemet hosszú távú használat esetén sem! Ipari környezetben kifejezetten tilos a vibráló fény, mert balesetveszélyes! Könnyen, házilag is felszerelhető! IP65 vízálló, kiválóan alkalmas kirakat, tárgy, reklámtábla, műhely, udvar, kapu beálló, garázs, épületek, üzem, szobor megvilágítására! 15cm kábellel szerelve. Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 495 db |
6295 Ft + ÁFA (7995 Ft)
Az akció csak 2026-04-16 és 2026-06-30 között érvényes!
